І варене, і смажене м'ясо мають своїх шанувальників і своїх ненависників. На користь кожної точки зору можна навести безліч доказів і аргументів: смажене м'ясо часом стає дуже шкідливим, а варене - гумовим і абсолютно позбавленим смаку. Смажене м'ясо куди приємніше за консистенцією і смаком, зате варене легше засвоюється організмом.Якщо ти не можеш прийти до єдиної думки з приводу того, в якому вигляді їсти м'ясо - в смаженому або вареному, то тобі настійно рекомендується готувати звичайний гуляш - нарізане кубиками тушковане м'ясо з підливою. Інгредієнти:
600 г свинини,
2 цибулини,
1 ст. ложка томатної пасти,
2 ст. ложки олії,
1 ст. ложка борошна,
спеції за смаком,
сіль за смаком.
Спосіб приготування:
Як приготувати гуляш? За традиційним рецептом м'ясо необхідно нарізати на дрібні кубики, зі сторонами в один сантиметр.
Ці м'ясні кубики необхідно протягом п'яти хвилин смажити на дуже сильному вогні на невеликій кількості олії, після чого зменшити газ і додати в гуляш масло і дві великі цибулини, нарізані як для піджарки.
Після додавання цибулі гуляш варто смажити аж до набуття цибулею золотистого кольору. Після цього потрібно залити сковороду двома-трьома склянками теплої води, досипати туди борошна, додати томатної пасти, необхідні спеції за смаком і гарненько перемішати.
Підлива має вийти густою і однорідною. Після отримання бажаної консистенції потрібно додати ще склянку води, накрити сковорідку кришкою і зменшити вогонь практично до мінімуму після того, як підлива почне кипіти. Через 10-15 хвилин гуляш буде готовий.
Цю страву можна подавати із будь-яким гарніром. Підлива надасть ідеального смаку й аромату як макаронам і картоплі, так і будь-якій каші.
Енергетична цінність гуляшу вкрай висока, а м'яке свиняче м'ясо, приготоване таким чином, чудово засвоюється і не створює важкості після їжі.
З настанням весни салат із редиски одним із перших з'являється на наших столах, адже він не тільки дуже корисний, а й смачний. Особлива принадність ці...
Великдень вже на порозі, а це значить, що час готувати святкові страви. Сьогодні ми поділимося з вами рецептом паски по-австрійськи, яка називається р...
Цей спосіб приготування сирної паски не вимагає заварювання та іншої термічної обробки. Достатньо просто змішати всі інгредієнти, викласти у форму та ...