Маринований часник на зиму - це досить свіжа ідея, яка дозволяє зберегти силу і користь молодого літнього часнику навіть у період повного авітамінозу, коли навіть огірки у південних теплицях не горять бажанням рости. Різниця між маринованим часником і просто літнім часником взимку воістину колосальна, і перший, попри отриману теплову обробку, зберігає значно більше корисних властивостей, ніж другий.
Як же приготувати цю цікаву закуску так, щоб вона радувала тебе і твоїх близьких до наступного літа? Рецепт досить простий і невигадливий, та й потрібні інгредієнти знайдуться у кожної господині.
Спосіб приготування:
Підготовчий етап. Часник необхідно очистити від лушпиння, а банки - вимити з содою, простерилізувати і дати їм висохнути, поставивши денцем вгору. Чищення великої кількості часнику - вкрай непросте і тривале заняття, тому постарайся зайняти цією справою своє дозвілля, наприклад, перегляд телевізора.
Скип'яти воду і закинь туди часник, вимкнувши газ. Через п'ять хвилин дістань часник. Провівши це нехитре бланшування, занур його в банки.
Приготуй маринад. Для цього постав на вогонь воду, всип туди сіль і цукор. Як тільки вода почне кипіти, влий у неї вказану кількість столового оцту, після чого відразу ж залий маринад у банки так, щоб він повністю покрив часник.
Банки необхідно закрити металевими стерилізованими кришками і закатати. Після цього вони мають остигати денцями догори.
В результаті ти отримаєш певну кількість маринованого часнику. Він чудово підходить для приготування будь-яких перших і других страв, а також - закусок, салатів і навіть бутербродів.
Щоб часник маринувався швидше (приблизно за тиждень), ти можеш проткнути кожен зубчик голкою або зубочисткою. Тоді маринад надходитиме всередину і швидше наситить часник своїм смаком. Примітно, що маринований часник стає менш гострим, але трохи більш пряним через наявність у маринаді оцту.
З настанням весни салат із редиски одним із перших з'являється на наших столах, адже він не тільки дуже корисний, а й смачний. Особлива принадність ці...
Великдень вже на порозі, а це значить, що час готувати святкові страви. Сьогодні ми поділимося з вами рецептом паски по-австрійськи, яка називається р...
Цей спосіб приготування сирної паски не вимагає заварювання та іншої термічної обробки. Достатньо просто змішати всі інгредієнти, викласти у форму та ...