Компот із черешні на зиму можна варити різними способами. Одні господині люблять компоти з кісточками, інші - без. Можна готувати черешню в цукровому сиропі або ж стерилізувати.У розпал літа добре наїстися улюбленими ягодами і фруктами, але не варто забувати і про домашні заготовки на зиму. Солодкий, ароматний і запашний компот із черешні, так приємно і смачно нагадає про літо під час довгої зими.Але крім чудового смаку літніх ягід важливо ще й зберегти в компоті всі корисні якості і вітаміни.Компот із черешні на зиму зручно закатувати в 3-літрові банки. Це оптимальна порція як для великої родини, так і для друзів, що заглянули в гості. Продукти приведені з розрахунку на 3-літрову банку. Інгредієнти:
700 г черешні,
200 г цукру,
0,5 ч. ложки лимонної кислоти,
0,5 ч. ложки лимонно2-2,5 л води.
Спосіб приготування:
Помий і перебери ягоди, відокремлюючи погані ягоди, ті, що лопнули, і сміття. Кісточки не викидай.
У каструлю пересип кісточки від черешні і залий водою з розрахунку, що на 3-літрову банку піде приблизно 2 л води. Провари 2-3 хвилини. Кісточки посилять аромат черешні.
Попередньо стерилізовану банку на одну третину наповни черешнею і постав її в ємність (миску або тарілку), щоб було куди стікати рідини.
Наповни банку до верху окропом, кісточки викинь. Накрий банку стерилізованою кришкою і залиш на 10-15 хвилин настоятися.
Злий воду без ягід у каструлю і додай цукор і лимонну кислоту. Оскільки черешня - ягода солодка, то лимонна кислота дозволить уберегти консервацію від бомбажу.
Знову скип'яти воду, помішуючи цукор до повного розчинення. Залий киплячим сиропом банку з черешнею до самого верху і закатай.
Переверни банку горлечком донизу, перевір герметичність закатування. Потім закутай рушником або ковдрою і залиш до повного охолодження.
Компот із черешні буде готовий до вживання вже через місяць, коли ягоди настояться і вберуть в себе цукор. Якщо солодкість компоту здасться тобі занадто сильною або навпаки слабкою, цю проблему легко виправити. Можна або трохи розвести його кип'яченою водою, або додати цукор за смаком.
Форшмак є частиною традиційної єврейської кухні. Страву готують із риби, яйця, цибулини і приправляють спеціями. Найчастіше його подають як закуску аб...
Готове листкове тісто, консервовані ананаси, жовток і цукор — ось і все, що вам потрібно, щоб приготувати ці слойки. Усього 25 хвилин, і у вас на стол...