4 аргументу проти дієт, або Чому потрібно любити їжу | Страви та рецепти
Головна / Статті / 4 аргументу проти дієт, або Чому потрібно любити їжу
4 аргументу проти дієт, або Чому потрібно любити їжу
0
Чим ближче літо, тим частіше від людей можна почути слово «схуднення». Здається, ніби навесні весь світ поділяється на товстих, худих, тих, хто худнуть, і тих, хто вже схуд. Воно й зрозуміло, адже літо — це відкритий одяг. Що, якщо джинси просто тріснуть у самий непідходящий момент? Цього й бояться всі ті люди, які бажають схуднути. Для цього вони сідають на жорстку дієту. Але чи розумно це?
Наш матеріал — певне повідомлення на захист суспільства, зокрема жінок у розмірі «ем» і більше. Ми наведемо об'єктивні аргументи проти дієт і за любов та прийняття себе. Отже, чим саме погані дієти?
Це небезпечно! Мабуть, це головний аргумент проти дієт. Чим жорсткіше дієта, тим вона небезпечніша для організму людини. «Безпечне зниження ваги — не більше 1-2 кг на тиждень. Наднормативні втрати, навіть якщо й не приведуть до такого серйозного діагнозу, обернуться проблемами», — пише портал «Аргументи та Факти». Дійсно, новомодні дієти хоч і призводять до схуднення, але сильно руйнують здоров'я людини. Гормональний збій, психічний розлад, анорексія, булімія — це лише невеликий список того, до чого можуть привести захоплення різними дієтами. Психологи порівнюють поведінку тих, хто сидить на дієті, з поведінкою ігроманів. Вони знаходяться в постійному стресі, гризуть нігті й зриваються на близьких. Проте, як повідомляють експерти інформаційного сайту TopCasinoExpert, ігромани потрапляють до цієї психологічної пастки неусвідомлено, тоді як жінки добровільно підписують себе на хворобу заради краси.
Це дратує оточуючих! «ПХ головного мозку» — так кажуть оточуючі про тих, хто худнуть. Коли схуднення стає манією, з такою людиною стає важко спілкуватися. Вона раз у раз говорить про шкоду тих чи інших продуктів, критикує чужі тарілки й корчить обличчя. Постійні розмови про дієту здатні вивести з себе навіть близьких людей. Наприклад, з такою людиною неможливо навіть замовити їжу додому, адже «це не можна», «це калорійна бомба» і взагалі «я таке не їм». І ти не знаєш, чи то смиренно кивнути й замовити броколі на пару, а не соковиту піцу, чи то дозволити цьому "пехашнику" замовити траву, а для себе — піцу. Зізнатися, таке витримає не кожен...
Худоба не індикатор здоров'я! Повнота — не завжди хвороба, худоба — не завжди здоров'я. Цю істину варто зрозуміти кожній жінці. Безперечно, що мова йде не про ожиріння. Ми говоримо про природні жіночі округлості у фігурі, які чомусь бентежать багатьох жінок. Багато з них прагнуть до худих ніг і неприродних пропорцій, забуваючи про те, що збільшення ваги після пологів або жирові відкладення на стегнах і животі є нормою для будь-якої жінки. Цікаво, що вчені з Нового Орлеана виявили, що від інсультів та інфарктів частіше вмирають пацієнти, які спочатку мають нижчий індекс маси тіла. Тобто худі жінки знаходяться в більшій зоні ризику, ніж жінки «в тілі». Привід замислитися.
Схуднення не робить щасливішими! Так, це може істотно підвищити самооцінку, але ніяк не вирішить глобальні проблеми. Отримуючи нове тіло, ми не стаємо щасливішими, ми лише вписуємося в стандарти, нав'язані суспільством. Той факт, що чоловіки люблять лише струнких газелей, — велика помилка, яка руйнує жіночу психіку та, як наслідок, здоров'я. Немає нічого поганого в тому, щоб скинути пару зайвих кілограмів до пляжного сезону й повернути тонус тіла, але в жодному разі не за рахунок неймовірних обмежень і вже точно не заради чоловіків. Краще навчитися любити своє тілойі той м'який животик, що вилазить з-під джинсів, ніж заганяти себе до психологічної пастки. Щастя в прийнятті.
Ці сирні кільця стануть справжньою родзинкою вашого сніданку або перекусу! Їх ніжний смак та аромат підкорять з першого шматочка, а завдяки простому р...