Топ додаткових функцій
Якщо ви в процесі вибору нової техніки для дому, слід спочатку визначити найбільш підходящі базові параметри, такі як наявність дисплею, потужність, матеріал та покриття, гриль та конвекція. Потім зверніть увагу на додаткові функції, які є не в кожній печі.
Наприклад, відстрочка розігріву. Це дуже корисна дія для людей, в яких постійно бракує часу. Жителі мегаполісу часто застряють в автозаторі, особливо взимку. Відстрочка дозволяє не гаяти часу, та одразу поїсти гаряченького, повернувшись додому. Тож, обираючи мікрохвильовку у Києві, придивіться уважніше саме до моделей з відстрочкою.
Більше про функціональність
Коли найголовніші параметри обрано, розгляньте додаткові функції, які можуть стати в нагоді частіше, ніж ви думаєте:
- Блокування від дітей. Дозволяє не перейматися за здоров'я малечі, та зберегти в цілості кухонне обладнання. В деяких моделях реалізовано у вигляді окремої кнопки із замком, в інших – треба дивитися інструкцію.
- ЕКО. З цією функцією мікрохвильова піч витрачатиме менше електроенергії в режимі очікування.
- Підтримка тепла. Збереження оптимальної температури для вибраної страви, щоб ви могли подати гаряче до столу пізніше.
- Сигнал. Повідомить не лише про закінчення процесу, а й про необхідність перевернути м'ясо на інший бік. У деякі моделі додано розширена опція – можливість вибору мелодії для конкретної дії.
- Розморожування. У будь-якій НВЧ-пічі можна повернути замерзлій брилі м'яса свіжий вигляд, але тільки в моделях з цим режимом процес здійснюється правильно.
- Датчик ваги. Дуже корисне доповнення до стандартного функціоналу. У більшості моделей можна виставити крок у 100 грамів. Чим точніше вага, тим більше шансів вгадати час приготування в ручному режимі.
Автоматичне очищення – ідеально для заклопотаних домогосподарок
Для останньої функції недостатньо лише декілька слів. Саме цей режим економить багато часу при прибиранні. Очищення буває двох видів: каталітичне та піролітичне. У першому варіанті використовуються абсорбуючі пластини зі слюди. Згодом пластини покриваються жиром, і стінки швидко забруднюються. Другий вид очищення – температура камери підвищується до 500–600°C. При такій температурі жир та бруд згорають. Попіл, що залишився, забирається ганчіркою. Невеликий лайфхак для тих, хто вже придбав мікрохвильовку без цієї корисної функції. Поставте блюдце з водою та запустіть звичайний режим на п'ять хвилин.