Яблучний сік на зиму: рецепт консервації без м'якоті
0
Ароматний, смачний, а головне − дуже корисний яблучний сік на зиму можна приготувати з різних сортів цього чудового фрукта.Але найкраще для заготовки в домашніх умовах вибирати яблука осінніх сортів − вони більш соковиті і солодкі. В цьому випадку тобі не доведеться в яблучний сік на зиму додавати цукор, що значно підвищить корисні властивості цього натурального напою.Чим соковитіші плоди, з яких готується яблучний сік на зиму, тим відповідно більше соку і менше відходу ти отримаєш. Але не поспішай викидати макуху − її також можна використовувати в кулінарії, приготувавши, наприклад, на її основі фруктові оладки або додавши в йогурт. Інгредієнти:
яблука,
цукор за смаком (не обов'язково).
Спосіб приготування:
Яблука помий, розріж, очисти від серцевини і хвостиків, виріж пошкоджені місця і поріж на невеликі шматочки за розміром твоєї соковижималки.
Відіжми яблучний сік, пропустивши плоди через соковижималку. Використовуй для цього скляний або емальований посуд.
Відокрем яблучний сік від м'якоті, процідивши його в чисту емальовану каструлю через кілька шарів марлі.
Постав каструлю на вогонь і за смаком додай цукор. Якщо для приготування соку ти використовувала солодкі яблука, цукор можна не додавати.
Помішуючи сік і знімаючи утворену піну, доведи його практично до кипіння, потримай 2-3 хвилини на вогні, але не кип'яти. Температура соку має становити 90-95°С.
Розлий яблучний сік по чистих стерилізованих банках і закатай металевими кришками. Переверни банки догори дном, укутай ковдрою і залиш до повного охолодження.
Готовий яблучний сік на зиму можна зберігати при кімнатній температурі. Відкривши банку, сік можна розбавити кип'яченою водою і додати цукор за смаком, якщо його концентрація тобі здасться занадто насиченою.
З настанням весни салат із редиски одним із перших з'являється на наших столах, адже він не тільки дуже корисний, а й смачний. Особлива принадність ці...
Великдень вже на порозі, а це значить, що час готувати святкові страви. Сьогодні ми поділимося з вами рецептом паски по-австрійськи, яка називається р...
Цей спосіб приготування сирної паски не вимагає заварювання та іншої термічної обробки. Достатньо просто змішати всі інгредієнти, викласти у форму та ...