Його готують на основі міцного м'ясного бульйону (яловичини або курки) з додаванням великої кількості коренеплодів, які надають страві неперевершеного аромату і насиченого смаку. Інгредієнти:
500 грамів яловичини
2 цибулини
3 морквини
один корінь селери
2 шт. болгарського перцю
три помідори
2 ст. ложки борошна
3 ст. ложки соняшникової олії
один пастернак
1 пучок петрушки
два яєчних жовтки, 200 грамів сметани, 1 ст. ложка лимонного соку, 2 зубчики часнику, 3 літри води, 0,5 ч. ложки коріандру, 4 шт. духмяного перцю, 1 лавровий лист, любисток, чорний мелений перець та сіль за смаком.
Приготування:
Для приготування яловичого бульйону м'ясо промити, покласти в каструлю та залити водою. Поставити каструлю на сильний вогонь. Після закипання зняти пінку, зменшити вогонь і варити бульйон упродовж години. За 30 хвилин до закінчення варіння додати в бульйон неочищену цибулину, а за 15 хвилин до готовності додати в каструлю коріандр, запашний перець і лавровий лист. Готовий бульйон процідити, а м'ясо вийняти.
Моркву очистити, її, пастернак і корінь селери нарізати дрібними кубиками або соломкою. Цибулю нарізати невеликими кубиками, болгарський перець — смужками. Підготовлені овочі обсмажити на соняшниковій олії.
Помідори надрізати і обшпарити. Зняти з них шкірку, м'якоть нарізати кубиками і покласти в сковорідку. Готувати упродовж 3 хвилин, а потім засмажку разом з олією перекласти в каструлю з бульйоном. Варити близько 30 хвилин.
Варене м'ясо нарізати скибочками та покласти у сковорідку з додаванням невеликої кількості соняшникової олії. Посипати борошном, перемішати, підсмажити до легкого зарум'янювання і повернути в каструлю з бульйоном. Туди ж додати подрібнений часник, сіль і чорний перець за смаком. Варити 5 хвилин.
Для заправки змішати жовтки зі сметаною, додати лимонний сік. Влити суміш у каструлю, додати подрібнену зелень, а після закипання перемішати і за хвилину вимкнути вогонь.
З настанням весни салат із редиски одним із перших з'являється на наших столах, адже він не тільки дуже корисний, а й смачний. Особлива принадність ці...
Великдень вже на порозі, а це значить, що час готувати святкові страви. Сьогодні ми поділимося з вами рецептом паски по-австрійськи, яка називається р...
Цей спосіб приготування сирної паски не вимагає заварювання та іншої термічної обробки. Достатньо просто змішати всі інгредієнти, викласти у форму та ...