Оцет столовий - 20 грамів (або чайна ложка есенції).
Спосіб приготування:
Підготовчий етап. Почни зі стерилізації банок і кришок. Для цього краще за все використовувати парову баню, а кришки - прокип'ятити в окремій каструлі. Чим краще ти простерилізуєш посуд для заготовок - тим менше буде у бактерій шансів звести твої старання нанівець.
Помідори потрібно перебрати. Биті, підгнилі або підсохлі екземпляри не годяться для закатування, тому вибирай їх вкрай ретельно. Уклади придатні для закатування помідори в банки по самі плічка і залий їх окропом. Закрий банки кришками, залиш томитися приблизно на десять хвилин.
Злий воду з банок у каструлю і почни її кип'ятити. В цей час начистити часник і подрібни його за допомогою преса. У кожну банку йде приблизно 2-3 столових ложки часникової маси - її можна додати відразу. У киплячу воду засип цукор і сіль, додай оцет і добре перемішай. Залий банки отриманим маринадом і відразу ж закатай їх.
Готові банки постав догори ногами і обмотай теплою тканиною, щоб повільніше остигали. Зробивши це, ти захистиш помідори від можливого проникнення повітря з мікроорганізмами в банку через пониження тиску з падінням температури. Як тільки банки повністю охолонуть - сховай їх у холодне темне місце.
Помідори з часником на зиму відрізняються від звичних солінь саме своїм пікантним гострим смаком. Завдяки великій кількості подрібненого часнику, який з готовністю віддає свій сік маринаду і помідорам, цей рецепт називається ще й помідорами в снігу - струснувши банку, ти зможеш поспостерігати, як частинки часнику, що випали в осад, починають плавати по банці. Такі помідори стануть чудовим доповненням для будь-якого повсякденного або святкового столу завдяки своєму незвичайному смаку і величезній кількості вітамінів.
У такі помідори можна додати і більш традиційні інгредієнти - наприклад, духмяний чорний перець горошком, листя порічки або зонтики кропу. Але це, знову ж таки, справа смаку: всі ці інгредієнти чудово уживуться в одній банці з часником, і цінність закуски від цього анітрохи не зменшиться.
На столі у Святвечір обов’язково має бути рибна страва і старовинна юшка із солоним оселедцем вас не розчарує! Кулінар і телеведучий Костянтин Грубич ...
Хтось каже, що це закуска, хтось називає холодним супом. Для цієї страви нам знадобляться вже відварені бурячки та вода, у якій вони варилися. Якщо ви...
Якщо ви складаєте меню з 12 страв на Святвечір, то не забудьте про мачанку! Це смачна підлива із сушених білих грибів, яку називають перлиною карпатсь...
Найсмачніші коржі, які так просто приготувати! Не потрібна ні духовка, ні дріжджі. Тісто дуже швидко готується за лічені хвилини. Начинка безпрограшна...