Хоча зараз ця страва користується найбільшою популярністю в Японії, у цю країну воно прийшло саме з Китаю, де називається ламянь або лагман. Сам суп трохи відрізняється від японського варіанту, але загалом вони схожі. В основі страви локшина і бульйон, а всі інші інгредієнти можна варіювати в залежності від ваших уподобань. Інгредієнти:
Свинячі і яловичі кістки — 1000 г
Свинячий підчеревок — 700 г
Голова судака — 1 шт. (200 г)
Висушена морська риба ( «таранка») — 100 г
Селера у стеблах — 500 г
Будь-які сушені гриби — 15 г
Плоди годжі - 15 г
Сушені кальмари — 15 г
Цибуля — 160 г
Імбир — 60 г
Часник — 25 г, норі - 1 лист, кінза — 15 г
Для наповнення рамену:
Яйця — 3 шт. Соєвий соус — 350 г Свинячий підчеревок — 700 г Цибуля порей — 30 г Кунжутна олія — 5 г Місо-паста — 15 г Кунжут — 1 г.
Для локшини:
Борошно — 600 г Манна крупа (семола) — 600 г Мінеральна вода — 500 мл.
ульйон — це фундамент, база і головний козир рамену. Не дивно, що саме приготування бульйону займає більшу частину часу.
Китайці вважають, що чим менше в м’ясі і кістках крові - тим краще. Тому, перед тим як безпосередньо варити бульйон, занурте в підготовлений заздалегідь окріп яловичі та свинячі кістки, підчеревок, рибу, потримайте там кілька хвилин, обережно дістаньте і вилийте воду.
У дуже велику каструлю з чистою холодною водою викладіть всі кістки, рибу, кальмари, нарізане великими шматками стебло селери, гриби, годжі, нарізані великими шматками цибулю і імбир (їх можна не чистити), близько десяти очищених зубчиків часнику, кінзу, норі, доведіть до кипіння бульйон, зробіть маленький вогонь і варіть 8−10 годин. Бульйон повинен бути насиченим!
Відваріть яйця в соєвому соусі - викладіть яйця в каструльку і додайте стільки соєвого соусу, скільки ви зазвичай додаєте води. Варіть півгодини.
Підготуйте підчеревок. Для цього зніміть з нього шкіру, маринуйте в соєвому соусі протягом 2−3 годин, а потім викладіть в жаростійкий посуд і запечіть при температурі 180−200 ° С до утворення хрусткої, коричневої скоринки зовні.
Час для локшини — другого важливого інгредієнту рамену. Саме слово «рамен» походить від китайського «ла мен», що можна перекласти як «витягувати локшину». Оволодіти багатовіковим мистецтвом приготування локшини ми навряд чи зможемо, тому використовуємо компроміс. Купуємо готову або робимо самостійно з борошна, семоли і мінеральної води.
Для локшини шукайте борошно 00 — це найм’якше борошно дуже дрібного помелу. Семолу — або манку — вибирайте дрібну, щось середнє між борошном і крупою. Мінеральну воду для локшини пошукайте в аптеці - для еластичної локшини потрібна вода з великим вмістом натрію, калію, магнію, кальцію і гідрокарбонату, завдяки яким локшина не буде переварюватись, а буде тримати форму і структуру, скільки б ви не підігрівали ваш рамен.
Борошно і семолу (манку) візьміть в однаковій кількості, змішайте, зробіть всередині маленьку ямку, додайте в неї воду і вимішуйте тісто, додаючи воду або сухі інгредієнти в разі потреби — в результаті тісто має бути за консистенцією не надто твердим, таким, щоб, пропустивши його через м’ясорубку, ви отримали легку сформовану локшину.
Нашинкуйте смужками цибулю порей, додайте до неї кунжутну олію і відставте в бік. Наріжте свинину з духовки. Очистіть і поріжте одне яйце.
Збираємо рамен. У глибокій тарілочці змішайте столову ложку місо-пасти і трохи бульйону — так, щоб паста стала рідкішою. У підсоленому окропі відваріть локшину протягом 1−2 хвилин, викладіть в тарілку, налийте ще бульйону, зверху викладіть свинину, яйце, цибулю порей. Зверху посипте ваш рамен кунжутом — і все! Рамен готовий!
Це буде красива, ароматна та дуже смачна випічка з гарбузом для холодної пори року. Ніжний крем з вершкового сиру додає святковості й розкішно поєднує...
Діти просто обожнюють пишні та м’які панкейки, тому це реальний шанс для батьків «напакувати» їх корисними інгредієнтами, наприклад, шпинатом. Не кожн...
Шарлотка з яблуками — це позачасова класика, якій восени варто «зрадити» з грушевою шарлоткою. Союз карамелізованих солодких груш з тонким ароматом ме...
Представляємо вам рецепт, який обов'язково варто додати до вашого кулінарного арсеналу, шикарного чізкейка з мандаринами без випічки. Цей десерт врази...
Цей домашній паштет — ідеальне поєднання ніжної курячої печінки, ароматних овочів та вершкового масла. Він готується швидко, має насичений смак і стан...
Сьогодні в меню куряче філе, тушковане з гарбузом у сметанному соусі. М'ясо курки виходить дуже ніжним та соковитим. Гарбуз у процесі приготування про...
Цей рецепт квасолі з грибами та перцем створений для справжніх поціновувачів гострої їжі. Основна пікантність страви походить від щедрої кількості хал...
Якщо набридло їсти яєшню на сніданок чи бутерброди, а душа хоче чогось гарного та святкового — приготуйте мініпанкейки з ягодами. Вони точно сподобают...