М'ясо необхідно дістати з холодильника мінімум за годину до смаження. Головний секрет — правильне м'ясо. Стейк сухої чи вологої витримки та від спеціальної породи худоби — таке м'ясо називають мармуровим. Інгредієнти:
м'ясо
Важливо пам'ятати:
— товщина стейка має бути 2,5−3,5 см; — м’ясо необхідно дістати з холодильника мінімум за годину до смаження; — щоб готове м’ясо не було сухим, солити стейк варто під час другого смаження.
Приготування:
Смажити на звичайній сковороді, на добре розігрітій олії. По два рази з кожної сторони, до рум’яної скоринки.
Потім перекладаємо м’ясо в тепле місце, можна взяти дерев’яну дошку з фольгою, на 10−15 хвилин. За цей час температура вирівнюється і соки рівномірно просочують стейк.
Знов розігріваємо сковороду і кладемо м’ясо. В цей же час додаємо ароматні трави, часник і вершкове масло. Щедро солимо і перчимо та доводимо стейк до рум’яної, красивої, ароматної скоринки.
Хочу поділитися з вами моїми особистими спостереженнями щодо температури для різних ступенів просмажування м’яса. Ступінь просмажування — це температура всередині стейка.
Мої особисті дані для американського та українського м’яса зернового відкорму:
— Rare — 39−41 — Medium rare — 42−47 — Medium — 49−53 — Medium well — 56−57 — Well done — 65 — Very well done — 75
Для м’яса сухої витримки та травяного відкорму температура буде на 3−5 градусів вища, наприклад, для іспанського Rubia Gallega. Останні дві просмажки не рекомендую зовсім — м’ясо буде дуже жорстким і сухим, краще вже тушковане їсти.
І мій рецепт соусу: заберіть зайвий жир з пательні після першої обсмажки, додайте червоного сухого вина, випаруйте його, додайте сіль, перець та вершкове масло.
Великдень вже на порозі, а це значить, що час готувати святкові страви. Сьогодні ми поділимося з вами рецептом паски по-австрійськи, яка називається р...
Цей спосіб приготування сирної паски не вимагає заварювання та іншої термічної обробки. Достатньо просто змішати всі інгредієнти, викласти у форму та ...