Печінка має доволі своєрідний смак, але дуже корисна для людини. Дізнайся, як приготувати печінкові котлети, щоб їх покуштував навіть той, хто не їсть печінку. Інгредієнти:
Яловича печінка - 500 грамів,
Ріпчаста цибуля - 1 головка,
Куряче яйце - 1 штука,
Борошно - 2 столові ложки,
Вершки - 1 чайна ложка,
Рослинна олія - 40 мілілітрів,
Сіль, спеції, приправи, зелень - за смаком.
Спосіб приготування:
Підготуй печінку. Пам'ятай про те, що цей орган є певною очисної станцією, через яку проходять і в якій залишаються практично всі шкідливі речовини, поглинені живим організмом. Печінку необхідно попередньо добре промити, після чого - дати їй обсохнути. Проточна вода вимиє з печінки залишки крові з несприятливими для людського організму речовинами.
Наріж печінку на невеликі шматки. Розріж цибулю на чверті. Пропусти печінку з цибулею через м'ясорубку або подрібни блендером. Додай туди яйце, вершки і сіль, і добре вимішай масу до однорідної консистенції.
Всип у масу борошно і знову добре вимішай. Саме борошно робить печінкові котлети особливо пухкими. Для цієї ж мети можна збільшити кількість цибулі, задіяна в рецепті: волога з цибулі випарюється, завдяки чому у фарші під час приготування виникають невеликі бульбашки повітря.
Розігрій сковороду і налий в неї олію. Постав паралельно нагріватися чайник. Бери столовою ложкою фарш і розподіляй кожну окрему ложку на сковороді, як невелику котлету. Обсмажуй їх на середньому вогні, але на розпеченій сковороді, і підливай по мірі необхідності олію - печінка не має залишитися сирою. З цієї причини краще готувати широкі, але тонкі котлети, ніж об'ємні, але такі, що не займають багато місця. Кожен бік тонкої котлети потрібно обсмажувати протягом трьох хвилин.
Коли в тебе скінчиться фарш, склади все готові котлети в невелику каструлю і влий у неї 50 мілілітрів окропу. Накрий каструльку кришкою і постав на дуже слабкий вогонь на п'ять хвилин. Котлети за цей час добре пропаряться і стануть ще більш пухкими. Це один із найкращих рецептів, як приготувати печінкові котлети. Існують і більш складні способи, що використовують в якості основного продукту печінку різних видів. Крім того, навіть у ці прості котлети можна додати різноманітні прянощі, які зроблять страву дійсно неповторною і відповідною до будь-якого улюбленого гарніру.
Манник — це той самий пиріг з дитинства, яким часто пригощала бабуся або готувала мама до чаю. Він не потребує екзотичних інгредієнтів і вдається наві...
Салат “Нарциси” створює весняний настрій своїм виглядом. Цікавий декор робить його святковим та надзвичайно привабливим. Для приготування салату можна...
Історія легендарного американського десерту, що зігріває душу.Фраза "as American as apple pie" давно вже стала синонімом чогось по-справжньому традиці...