Ніжні та надзвичайно смачні тістечка Суші до ваших послуг. А подетальний рецепт допоможе вам їх легко приготувати! Інгредієнти:
Для бісквіта:
45 гр. м'якого вершкового масла,
6 великих яєчних білків кімнатної температури,
30 гр. цукрового піску,
225 гр. мигдальних пластівців або мигдалю,
225 гр. цукрової пудри,
6 великих яєць,
70 гр. борошна
Для фісташкової пасти:
250 гр. несолоних, очищених фісташок
65 гр. мигдальних пластівців,
125 гр. цукру,
35 мл. води,
кілька крапель екстракту гіркого мигдалю.
Для заварного крему:
250 гр. молока
50 гр. цукру
50 гр. яєчних жовтків
10 гр. кукурудзяного крохмалю
10 гр. борошна
1 стручок ванілі
Для крему «Муслін»:
375 гр. заварного крему
175 гр. вершкового масла, кімнатної температури
100 гр. фісташкової пасти.
Крім того:
200 -300 гр. полуниці
Для пастеризованої основи «Тірамісу»:
50 гр. жовтків,
95 гр. цукрової пудри,
30 гр. води,
1 стручок ванілі
Для крему «Тірамісу» з желатином:
180 гр. пастеризованої основи «Тірамісу»
7 гр. швидкорозчинного желатину,
200 гр. вершків для збивання,
200 гр. маскарпоне.
Для мангового желе:
3 гр. желатину,
125 гр. мангового пюре,
30 гр. дрібного цукру.
Спосіб приготування:
Для бісквіта змеліть за допомогою блендера або кавомолки мигдальні пластівці або очищений мигдаль в борошно. Просійте мигдалеву борошно і цукрову пудру через сито двічі. Збийте білки до м'яких піків на середній швидкості, збільшіть швидкість і додайте цукровий пісок. Продовжуйте збивати білки до міцних, гладких піків.
В іншій ємності збийте мигдалеву борошно, цукрову пудру, пшеничне борошно і яйця на середній швидкості до однорідної маси. В мигдалеву масу обережно введіть збиті білки, перемішуючи їх знизу вгору за годинниковою стрілкою за допомогою гумового шпателя. Додайте розтоплене вершкове масло і обережно перемішайте до однорідності. Застеліть два дека пергаментним папером. Папір змастіть вершковим маслом. Бісквітну масу рівномірно розподіліть по поверхні паперу тонким шаром (коржі не повинні бути товстими). Випікайте в попередньо нагрітій до 220 грудусів духовці до золотистого кольору. Готові бісквіти охолодіть. Для мангового желе пюрируйте м'якоть манго. 1/3 мангового пюре покладіть в каструльку разом з цукром і прогрійте до повного розчинення цукру. Зніміть з вогню.
Желатин залийте невеликою кількістю води і дайте набрякнути. Розпустіть набряклий желатин на водяній бані і введіть в мангове пюре. Добре перемішайте і додайте решту мангового пюре. Приготуйте тубус діаметром приблизно 1-1,5 см. Залийте в нього мангове желе, кінці закрийте харчовою плівкою і покладіть в морозильну камеру до повного застигання.
Для фісташкової пасти збийте фісташки і мигдальні пластівці на борошно за допомогою блендера або кавомолки. У невеликій каструльці зваріть сироп з води і цукру. Готовий сироп відразу ж вилийте в фісташкову пасту і перемішайте ложкою. Додайте 1,5 ч. л. води і пару крапель екстракту гіркого мигдалю. Вимісіть пасту руками. За консистенцією вона буде трохи липкою, добре тримати форму і схожою на халву. Готову пасту можна зберігати у морозильній камері, загорнутою в харчову плівку, кілька місяців. Для заварного крему закип'ятіть молоко з насінням ванілі. Збийте за допомогою міксера жовтки з цукром, додайте борошно і крохмаль. Жовткову суміш тоненькою цівкою влийте в кипляче молоко, при цьому інтенсивно помішуючи масу віночком. Варіть крем до загустіння. Зніміть з вогню і охолодіть.
Для крему «Муслін» складіть в чашу для збивання остиглий заварний крем, м'яке вершкове масло і фісташкову пасту. Збивайте за допомогою комбайна приблизно 6-8 хвилин. Готовий крем поставте в прохолодне місце, попередньо накривши харчовою плівкою. Для пастеризованої основи «Тірамісу» складіть в невелику каструльку воду і цукрову пудру. Зваріть сироп. Жовтки збийте за допомогою міксера і тоненькою цівкою влийте в них гарячий цукровий сироп. Продовжуйте збивати, поки маса не остигне. Замочіть желатин в невеликій кількості води. Дайте набрякнути і розпустіть на водяній бані. Розпущений желатин введіть в основу «Тірамісу» добре розмішайте. Додайте сир маскарпоне і розмішайте до повного об'єднання. Збийте вершки до м'яких піків.
Збиті вершки обережно введіть в крем. На велику дошку натягніть харчову плівку. Викладіть за допомогою кондитерського мішка смужку фісташкового крему «Муслін» товщиною приблизно 2 см. Зверху покладіть ягоди полуниці і накрийте ще смужкою крему. Загорніть крем в харчову плівку у вигляді циліндра з діаметром приблизно 2,5-3 см. Кінці закрутіть і зав'яжіть. Покладіть крем в морозильну камеру на 1,5-2 години. Аналогічним чином зробите з кремом «Тірамісу» тільки замість полуниці в центр покладіть мангове желе. Викладіть остиглий бісквіт на дошку. У основу бісквіта покладіть застиглий крем і загорніть так, щоб кінці зійшлися на стику. Зайвий бісквіт обріжте. Загорніть бісквітний рулет щільно в харчову плівку і покладіть на ніч у холодильник або на 2:00 в морозильну камеру. Дістаньте рулет, видаліть харчову плівку. На паперовий рушник насипте трохи какао і обваляйте в ньому рулет з кремом «Тірамісу». Наріжте на порційні шматочки довжиною приблизно 2,5-3 см. Рулет з кремом «Муслін» обваляйте в мелених фісташках і також наріжте на порційні шматочки.
Він стане ідеальним рішенням, якщо ви хочете потішити себе або гостей чимось смачним без довгих приготувань. На відміну від кексу в чашці, який є порц...
Борщ з качкою і чорносливом — це вишуканий варіант традиційного українського борщу. Насичений смак качки, солодкість буряка, кислинка томатної пасти, ...
Ці сирні кільця стануть справжньою родзинкою вашого сніданку або перекусу! Їх ніжний смак та аромат підкорять з першого шматочка, а завдяки простому р...