Соковитості котлетам нададуть декілька картоплин і обсмажена цибуля. Борошно можна не додавати, а використати його тільки для формування котлет. Але так буде трохи важче смажити. Інгредієнти:
Коли квасоля добре набрякне, відцідити, сполоснути під холодною проточною водою, помістити в невелику каструлю й залити доверху свіжою водою. Поставити на середній вогонь й варити до готовності. Квасоля має бути повністю м’якою.
Картоплю помістити в невеликий сотейник, залити водою й варити на середньому вогні до готовності. Відцідити.
Поки картопля вариться, у невеликій сковорідці розігріти олію, додати цибулю, сіль, коріандр, зіру. Смажити, помішуючи, до м’якості цибулі.
У чашу блендера помістити цибулю, картоплю, відціджену варену квасолю, часник і сіль. Збити все до однорідності. Додати борошно і ще раз все збити.
Борошно для обкачування помістити в глибоку тарілку. Руками набирати невелику кількість квасолевої маси, сформувати котлету й обкачати в борошні.
Викладати сформовані квасолеві котлети на чисту тарілку, а потім розігріти таку кількість олії у великій сковорідці, щоб її дно було повністю покрите олією. Викласти котлети у розігріту олію й смажити на середньому вогні, доки котлети добре підрум’яняться.
Начинку кладуть у листя мангольда, але їх можна замінити савойською капустою. Правильно їх називати капунси. Вони ж альпійські голубці, вони ж швейцар...
Ситна страва в азіатському стилі з яскравим насиченим смаком підійде для обіду або вечері. Локшину можна використовувати гречану, рисову, яєчну, удон ...
З настанням весни салат із редиски одним із перших з'являється на наших столах, адже він не тільки дуже корисний, а й смачний. Особлива принадність ці...